top of page

Průmyslová výstavba

Od výrobních hal po sídlo firmy, parkovací plochy a mnoho dalších

Pracovní náplní naší firmy je také výstavba průmyslových staveb. Ať už jste soukromý nebo veřejný investor a zamýšlíte výstavbu nové výrobní haly, reprezentativního sídla společnosti, budovy úřadu, jsme schopni zrealizovat Váš projekt. Již jsme realizovali výstavbu a rekonstrukce výrobních a skladovacích hal, nákladových ramp, parkovacích ploch, zázemí pro zaměstnance a mnoho dalších.

Zateplení fasád

Kvalitnímu zateplení které zvýší hodnotu budovy a sníží spotřebu energie

Provádíme zateplení fasád, přičemž využíváme zateplovací systémy na bázi tepelně izolačních materiálů různých výrobců. Používáme pouze kvalitní certifikované odzkoušené zateplovací systémy.

 

Fasáda není jen ozdobou budovy, ale má budovu především chránit. Proto musí vyhovovat velké řadě kritérií. Zateplením domu především snížíte spotřebu energie na vytápění, ale zároveň získáte i nový a modernější vzhled budovy. Zateplení fasády má kladný vliv na celou stavbu. Značně se prodlouží životnost Vašeho domu a zateplení fasád Vám také zhodnotí tržní cenu domu.

Kamenické práce a gabiony

Elegantní venkovní dlažby a oplocení

Výběr a pokládka venkovní dlažby je jednou z posledních činností, kterou se při stavbě nebo rekonstrukci domu zabýváme. Je nutné vybírat nejenom podle funkčních vlastností, ale také z hlediska estetiky. Harmonické sladění dlažby s domem a jeho okolím dodá celému objektu ucelený ráz. Nabízíme Vám zkušenosti a řemeslnou zručnost v oboru dláždění, obkládání kamennou i betonovou dlažbou. Nádhera kamene vyniká v exteriérech zahrad i v interiéru. Velice žádané jsou v posledních letech gabionové systémy. Nejčastěji v podobě gabionového oplocení, ale své místo si našly i v zahradní architektuře, především pro široké možnosti terénních a dekorativních úprav a hlavně pro svou nenáročnou údržbu.

bottom of page