top of page

O nás

Stavební firma které můžete věřit

Stavební firma Tornio s.r.o. poskytuje své služby ve stavebnictví od roku 2002.  Naše firma nerozlišuje velké a malé projekty. Každému klientovi je věnována stejná pozornost a servis ze strany našich pracovníků. Našim záměrem je poskytování kvalitních stavebních prací, tak aby se na nás mohli zákazníci plně spolehnout a důvěřovat nám.

Snažíme se o neustálý rozvoj, s cílem poskytnout zákazníkovi co nejlepší možný servis v oboru. Vedení firmy Tornio s.r.o. si dalo závazek vytvořit a neustále zlepšovat efektivní a účinný systém managementu kvality podle ČSN EN ISO 9001. V roce 2013 jsme získali Certifikát systému managemtu kvality společnosti v oboru provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Tento zavedený systém dodržujeme při realizaci všech zakázek. 


Pracovníci firmy, kteří provádějí práce, ovlivňují kvalitu produktu nejvíce. Jsou způsobilí danou práci vykonávat a neustále si doplňují kvalifikaci a dovednosti absolvováním výcviku a různých školení. Provádění stavebních prací probíhá za neustálého dohledu a kontroly provádění prací podle technologických postupů a doporučení výrobců stavebních hmot. Dbáme na nutnost kvalitní přípravy a výběr vhodných materiálů s vysokou kvalitou. Pro nákup materiálu využíváme stále dodavatele, kteří nám zajišťují veškerý servis a poradenství.

Při výkonu práce plníme povinnosti k zajištění bezpečnosti a zdraví svých pracovníků a realizujeme celou řadu opatření a aktivit k tomu, aby byla zajištěna maximální prevence těchto rizik při realizaci stavebních prací. 


Výběr stavební firmy je pro stavebníky důležitým rozhodnutím. Přejeme Vám, abyste při výběru své stavební firmy měli štastnou ruku a nová stavba Vám přinesla jen radost, užitek a málo starostí. Využijete-li služeb naší firmy, přidáte se k desítkám spokojených zákazníků.

bottom of page